Haber Detayı
23 Temmuz 2020 - Perşembe 10:34
 
GENÇLERDEN UYARI: DİKKAT ÇUKUR VAR
Saadet partisi Bursa gençlik kolları yollardaki çukurlara çiçek dikerek dikkat çekti.
BURSA Haberi
GENÇLERDEN UYARI: DİKKAT ÇUKUR VAR

Bursalı gençler dikkatçekti.

Şehir içi yollarda aracınızla giderek çukura düşen araç hemen hemen yok sayırlır. Saadet Partili gençlerde bu çukurlara dikkat çekmek için çukurlara çiçek diktiler.

 

Bursa'lı vatandaşların şikayetleri üzerine bir türlü doldurulmayan çukurlara Saadet partisi Bursa gençlik Kolları çiçek dikti.

Onlarla araçların lastikleri patlayı jant değiştirdirmesine neden olan çukurlar şikayetler üzerine bir türlü kapanmıyor.

Yay yoolarındada çukur yüüzünden insanların ayaklarını incindiği bir gerçek iken yetkililerin bu şikayetlere kulak tıkamsı hayli ilginç.

Saadetli gençlerde duyarlılık ve farkındalık oluşturmak için, vatandaşların ve düürücülerin dikkatini çekmek amacıyla çukurlara çiçek ekip "DİKKAT ÇUKUR VAR" yazılı uyarı levhaları bıraktılar.

Hizmet etmek için yola çıkan belediye başkanlarının yapılacak en önemli işlerden biri çukurları doldurmak olduğunu ifade eden Saadet Partisi Bursa il gençlik kolları başkanı Anes Durmuş "Belediyeler insana hizmet gömleği giymektir, insana değer vermeyen hizmetlerin bir karşılığı yoktur. Bir yerde insan varsa oranın değeri olur. Biz insan merkezli çalışmaları her zaman destekleriz ama İnsanın sömürülmesini, dışlanmasını ve ötekileştirilmesini yapmadan hizmet edenlere teşekkür ediyoruz" dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: GENÇLERDEN, UYARI:, DİKKAT, ÇUKUR, VAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı