Haber Detayı
04 Ocak 2018 - Perşembe 16:00
 
Karamollaoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na iade-i ziyaret! 'Adil sistem' raporunu paylaştı
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin uyum yasaları konusundaki görüşlerinin yer aldığı 'Adil Sistem Adil Seçim' başlıklı raporunu CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile paylaştı. Karamollaoğlu, "Uyum yasalarının aslında referandumdan 6 ay sonrasına kadar çıkması icap ediyordu. Hukuken böyle olması icap ederken, epeyce gecikti. Bu gecikme de belki bize bir fırsat vermiş oldu" dedi.
SİYASET Haberi
Karamollaoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na iade-i ziyaret! 'Adil sistem' raporunu paylaştı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin uyum yasaları konusundaki görüşlerinin yer aldığı 'Adil Sistem Adil Seçim' başlıklı uyum yasaları tekliflerini paylaşmak üzere CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi. 

Kılıçdaroğlu, "Bu tür ziyaretleri, demokrasimizin kalitesi, sorunların tartışılması ve değişik görüşlerin karşılıklı taraflara aktarılması açısından son derece değerli ve yararlı görüyoruz" derken Karamollaoğlu da "Uyum yasalarının aslında referandumdan 6 ay sonrasına kadar çıkması icap ediyordu. Hukuken böyle olması icap ederken, epeyce gecikti. Bu gecikme de belki bize bir fırsat vermiş oldu" ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin uyum yasaları konusundaki görüşlerini anlatan raporunu paylaşmak üzere CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karamollaoğlu'ndan, Kılıçdaroğlu'na, iade-i, ziyaret!, 'Adil, sistem', raporunu, paylaştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı