Haber Detayı
20 Mart 2020 - Cuma 15:54
 
KARAMOLLAOĞLU'UNDAN HÜKÜMETE ÖNEMLİ ÇAĞRI
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu hükümete önemli bir çağrıda bulunarak acil olarak adım atılmasını istedi.
GÜNDEM Haberi
KARAMOLLAOĞLU'UNDAN HÜKÜMETE ÖNEMLİ ÇAĞRI

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu sosyal medya hesabı aracılığıyla önemli paylaşımlarda bulundu.

Koronavirüs salgının vatandaşların içinde bulunduğu ekonomik krizi daha da derinleştirdiğini söyleyen Karamollaoğlu, hükümeti acil bir şekilde adım atmaya çağırdı. Karamollaoğlu, gelinen noktada on binlerce iş yerinin kapatıldığını belirtirken bu durumun yüz binlerce hanenin geçim kaynağının kesilmesi anlamına geldiğini söyledi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, yapmış olduğu açıklamada hükümetin yeni bir tedbir paketi açıklaması gerektiğini dile getirdi. Karamollaoğlu, konuya ilişkin olarak, "Şu an sokaklarımız boş ama evlerimizin içi dert ve tasa dolu, geçim sıkıntısı en büyük problemimiz. Bu noktada yeni bir tedbir paketi çok acil olarak açıklanmalı, kepenk kapatan esnafımızın ve işsiz kalan işçilerimizin yarasına merhem olunmalıdır." ifadelerini kullandı.

 

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun paylaşımları şu şekilde:

 

Uzun zamandır içinde bulunduğumuz ekonomik kriz koronavirüs salgını ile daha da derinleşmiştir. Gelinen noktada on binlerce işyeri kapatıldı. Bu yüz binlerce hanenin geçim kaynağının kesilmesi demek. Açık olan işyerleri ise ne yazık ki para kazanamaz hale geldi.
Şu an sokaklarımız boş ama evlerimizin içi dert ve tasa dolu, geçim sıkıntısı en büyük problemimiz. Bu noktada yeni bir tedbir paketi çok acil olarak açıklanmalı, kepenk kapatan esnafımızın ve işsiz kalan işçilerimizin yarasına merhem olunmalıdır.
Kaynak: Editör:
Etiketler: KARAMOLLAOĞLU'UNDAN, HÜKÜMETE, ÖNEMLİ, ÇAĞRI,
Yorumlar
Haber Yazılımı