Haber Detayı
21 Mayıs 2020 - Perşembe 13:29
 
KELEŞ: TÜRKİYENİN SADETİ İÇİN SORUMLULUK ALMAYA HAZIRIZ
GÜNDEM Haberi
KELEŞ: TÜRKİYENİN SADETİ İÇİN SORUMLULUK ALMAYA HAZIRIZ

“Türkiye’nin; Ebedi Saadeti İçin Sorumluluk Almaya Hazırız!”

“Hükümet’in ‘Ekonomi Uçuyor’ savını sonuna kadar destekliyoruz. İlk kez bir konuda doğruyu göğüslerini gere gere söyleyebildiler…” Saadet Partisi Bursa İl Başkan Yardımcısı Taner Keleş; Hükümet’in ‘Corona Sonrası Ekonomik Kararları’ yukarıdaki cümleler ile eleştirdi.

 

Corona Tedbirleri Kapsamında alınan kararları parti disiplini içinde desteklerini belirten Keleş; “Herşeye rağmen ayakları yere basmayan kararlarda ‘virgül’ insiyatimizi kullanarak siyaset yapma zamanı değil diyerek Hükümet’e destek verdik. Ancak; hayatın normalleşme sürecine girdiği Ramazan Bayramı’na günler kala doların ateşi söndürülemedi.

 

Vatandaşlarımız eğer SGK güvencesi altında ise bin 117 lira ile bir aylık düzenlerini kısmi sürdürerek ayakta kalmaya çalıştı. Diğer vatandaşlarımızın durumlarını anlatmaya dilim bile varmıyor. Çarşı – Pazar yatlar 3’e katlandı. Merhum liderimiz hocamız Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın, kasım 2002’de iktidara geldiklerinde bir söz söylemişti. Erbakan; ‘İktidara gelen arkadaşlar ekonomiyi bilmez, gulu gulu dansı yaparlar ancak’ demiştir, zaten bugün geldiğimiz nokta da budur.

 

Cumhurbaşkanı sayın Erdoğan’ın; Türkiye’yi uçuruma sürükleyen ekonomi kurmaylarından hızla uzaklaşarak, dış dünyaya kendini kapatmayan, içeride ve dışarıda tek hede ekonomik anlamda tam bağımsızlığı hedeeyen yeni kadrolar ile yeni başlangıçlar yapması ülkenin kurtuluşu olacaktır. Milli Görüş her anlamda ülkeyi huzura kavuşturacaktır. Saadet Partisi göreve her zaman vatandaşlarımızın ebedi saadetleri için hazırdır.” Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KELEŞ:, TÜRKİYENİN, SADETİ, İÇİN, SORUMLULUK, ALMAYA, HAZIRIZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı