Haber Detayı
16 Mayıs 2019 - Perşembe 13:14
 
MİKROP EKSİKLİĞİNİ KOKOREÇ İLE GİDERİN
Onkoloji doktorundan şifa niyetine kokoreç yiyin tavsiyesi: Haftada en fazla iki kokoreç yenilmesini öneren Dr. Yavuz Dizdar, “Kokoreç ile vücudunuz bir şekilde ağızdan aşılanma yoluyla dışarıdaki uyaranlara olumsuz durumlara karşı kendini koruyabilir" dedi.
SAĞLIK Haberi
MİKROP EKSİKLİĞİNİ KOKOREÇ İLE GİDERİN

İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü Radyasyon Onkolojisi Bölümü Öğretim Üyesi  Dr. Yavuz Dizdar, son 5 yıldaki okuma ve incelemeleri sonucu kokoreç konusunda 'Bilgi analizi' yaptığını belirterek, şunları söyledi:

"MİKROP EKSİKLİĞİNİ KOKOREÇ İLE GİDERİN"

“İnsan vücudu sindirim sistemi tamamen mikroplar üzerinden çalışıyor. Siz eğer vücudunuzda oluşan bu mikrop eksikliğini kokoreç veya işkembe ile yerine koyamazsanız; sindirim sisteminizin düzelmesini beklemeyin.

 

O bozukluk bütün vücudunuza bundan sonra da genel olarak aksediyor. Dolayısıyla kokoreç, iyi bir şeydir. Siz bunu haftada iki kere de yiyebilirsiniz. İnanın şifa veya ara öğün niyetine sırf vücudunuzun ihtiyacını giderme adına da yiyebilirsiniz.

"MUMBAR SİZİ AŞILAR"

Kokoreç konusunda erişim açısından bir sıkıntı yok. İçindeki mumbar sizi aşılar. Bu kesinlikle doğrudur. Yani vücudunuz bir şekilde ağızdan aşılanma yoluyla dışarıdaki uyaranlara olumsuz durumlara karşı kendini koruyabilir hale gelir.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: MİKROP, EKSİKLİĞİNİ, KOKOREÇ, İLE, GİDERİN,
Yorumlar
Haber Yazılımı