Haber Detayı
29 Ocak 2019 - Salı 17:15
 
Reynmen yeni klibinde Muhsin Yazıcıoğlu kazasını mı işledi?
Reynmen yeni klibinde Muhsin Yazıcıoğlu kazasını mı işledi? Reynmen çektiği ‘Derdim olsun’ videosu ile Muhsin Yazıcıoğlu kazasını mı anlatmaya çalıştı? Yusuf Aktaş kimdir?
KÜLTÜR Haberi
Reynmen yeni klibinde Muhsin Yazıcıoğlu kazasını mı işledi?

Youtube’da Reynmen takma isimiyle videolar yayınlayan Yusuf Aktaş’ın çektiği klip bir kaç gündür oldukça çok konuşuluyor. Neredeyse bütün televizyon kanalları ve internet siteleri rekorlar kıran bu video hakkında haberler yapıyor.

Türkiye’de en çok kitlesi olan Youtube fenomenlerinden olan ‘Reynmen’ kendi Youtube kanalında “Derdim Olsun” adlı bir klip yayınladı.

reynmen-yeni-klibinde-muhsin-yazicioglu-kazasini-mi-isledi.jpg?

“DERDİM OLSUN” KLİBİ 32 MİLYON İZLENDİ

Kanalında sık sık videolar yayınlayan ünlü youtuber iki aydır video çekmiyordu. Kendisini takip edenlerin merakını gideren video 3 gün önce yayınlandı. Reynmen video paylaşımından hemen sonra “umarım iki aydır video atmamış olmamı bu video kliple karşılayabilmişimdir,” notunu paylaştı.

Reynmen takma adını kullanan Yusuf Aktaş’ın çektiği klip kısa zamanda Türkiye’de izlenme rekorları kırdı. “Derdim olsun” adlı klip Youtube’da 3 gün içinde 32 milyon izlenerek kırılması zor bir rekora imza attı.

 

Klipte Aktaş’ın sesinden daha çok kullandığı cümleler ve klipte yer alan detaylar konuşuldu.

REYNMAM, MUHSİN YAZICIOĞLU CİNAYETİNİ Mİ İŞLEDİ?

Yusuf Aktaş klibini yayınladıktan hemen sonra videoyu izleyenler, Aktaş’ın klibinde Muhsin Yazıcıoğlu’nun öldüğü helikopter kazasını işlediği kanısında vardılar.

Bilindiği üzere Büyük Birlik Partisi’nin merhum lideri Muhsin Yazıcıoğlu 25 Mart 2009 tarihinde Kahramanmaraş mitinginden sonra Yozgat'ta yapacağı mitinge gitmek için bindiği helikopterin karlı dağlar arasındaki bir bölgeye düşmesi üzerine hayatını kaybetmişti.

Yazıcıoğlu’nun kazadan belli bir süre sonra daha hayatta kaldığı daha sonra vefat ettiği kamuoyuna yansımıştı. Yazıcıoğlu’nun helikopterinin bilerek düşürüldüğü ve kaza sonrası suikaste uğradığı iddia edilmişti.

Reynmen’in çektiği klibin kış ayı ve karlı bir mekanda olması, kurt figürünün sık sık gösterilmesi, kaza yapan bir helikopterin ekranlara yansıtılması, Reynmen’in klipte suikast sonucu öldürülmesi izleyenlerin güzünden kaçmadı.

reynmen-yeni-klibinde-muhsin-yazicioglu-kazasini-mi-isledi-1.jpg?

Ayrıca şarkı sözlerinde geçen "Beni arıyorlar görenler var mı?" sözü de oldukça dikkat çekiciydi.

REYNMEN (YUSUF AKTAŞ) KİMDİR?

06 Aralık 1996 yılında dünyaya gelen Yusuf Aktaş şuan 23 yaşındadır. Aslen Sivaslı olan Reynmen lakaplı Aktaş İstanbul Bağcılar’da büyümüştür. Reynmen’in bir ablası ve bir de erkek kardeşi vardır. Annesinin adı Nasibe babasının adı ise Rahmi’dir.

reynmen-yeni-klibinde-muhsin-yazicioglu-kazasini-mi-isledi-reynmen-kimdir.jpg?


Youtube’da çektiği vidolarla tanınan ve şuanda 3 milyonun üzerinde takipçisi olan Yusuf Aktaş’ın çektiği son ‘Derdim olsun’ klibi 24 saate 11 milyon izlenerek Youtube Türkiye’nin rekorunu kırdı.

Kaynak: (Milsa) - Milli Gazete Editör:
Etiketler: Reynmen, yeni, klibinde, Muhsin, Yazıcıoğlu, kazasını, mı, işledi?,
Yorumlar
Haber Yazılımı