Haber Detayı
20 Nisan 2019 - Cumartesi 10:31
 
Saadet Partisi’nin özgül ağırlığı bütün partilerden üstündür
Saadet Partisi'nin özgül ağırlığının oyla ölçülemeyeceğini ifade eden Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu, "Türkiye'de iyi ki Saadet Partisi var. İyi ki bizim prensiplerimiz var." dedi.
GÜNDEM Haberi
Saadet Partisi’nin özgül ağırlığı bütün partilerden üstündür

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, GİK Toplantısı’nda partililere seslendi. Karamollaoğlu, kimseye düşmanlıklarının ve kinlerinin olmadığını vurgulayarak, “Bazen bizi Cumhurbaşkanı ve AK Parti düşmanlığı ile itham ediyorlar. Biz onlar gibi küfretmiyoruz, hakaret etmiyoruz biz sadece yanlışlarını söylüyoruz. Doğrusunu da mutlaka söyleyip bu ülkenin insanlarına anlatacağız.” dedi.

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu (GİK) Toplantısı dün Balgat Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirildi. 31 Mart yerel seçimleri ve ülke gündeminin masaya yatırıldığı toplantıda, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, parti teşkilatlarına gösterdikleri çabadan dolayı teşekkür etti. 

Saadet Partisi’nin özgül ağırlığına değinen Karamollaoğlu, “Türkiye’de iyi ki Saadet Partisi var. İyi ki sizler varsınız. İyi ki bizim prensiplerimiz, ideallerimiz Türkiye’nin gündeminde. Milyonlarca insan bize oy vermese de teşekkür etme ihtiyacı duyuyor. Bugün beğenip oy vermeyenler bize yarın oy verecek.” dedi.

 

BAŞARILI OLMAK İÇİN ÇALIŞTIK

Mahalli idareler seçimlerinde bugüne kadar yapılan seçimlerde en canlı, en gayretli seçim çalışması yaptıklarını belirten Karamollaoğlu, “Biz prensip olarak seçime giderken oyumuzu artırmak veya birkaç belediye başkanı çıkartmak için değil her yerde başarılı olmak için, netice almak için çalıştık. Genelde bu havayı her gittiğim yerde teneffüs ettim. Bütün kardeşlerimize gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” diye konuştu. 

SAADET PARTİSİ’NİN ÖZGÜL AĞIRLIĞI BÜTÜN PARTİLERDEN ÜSTÜNDÜR

Karamollaoğlu, hanımların ve gençlerin gayretli çalışmalar gerçekleştirdiğini dile getirerek, “Adaylarımız arasında 21 kadın adayımız vardı. Bu kardeşlerimiz özveri ile çalıştılar. Beklediğimiz netice hâsıl olmasa da herkes şunu söyleme mecburiyeti hti. Saadet Partisi’nin özgül ağırlığı bütün partilerden üstündür. Bu önemli bir durum çünkü ileride yapacağımız çalışmaların daha etkili olacağını ve neticelerinin daha müspet olacağını bize müjdeliyor.” ifadelerini kullandı.

 

ÜZERİMİZE DÜŞEN ÇALIŞMALARI YAPACAĞIZ

Şuanda ülkenin içinde bulunduğu şartların farklı olduğunu söyleyen Karamollaoğlu, “Türkiye’de iyi ki Saadet Partisi var. İyi ki sizler varsınız. İyi ki bizim prensiplerimiz, ideallerimiz Türkiye’nin gündeminde. Milyonlarca insan bize oy vermese de teşekkür etme ihtiyacı duyuyor. Bunlar zaman gelecek bizim el birliği ile yaptığımız çalışmalar sonucunda mutlaka tavırlarını değiştirecekler. Bugün beğenip oy vermeyenler bize yarın oy verecek. Bizi göz ardı edenler düşüncelerimizi dikkate aldıkları zaman ‘bunlar bizim düşüncelerimize tercüman oluyormuş da, biz farkında değilmişiz’ diyecekler. Ama bu bizim, üzerimize düşen çalışmaları yapmakla olur.” uyarısında bulundu.

YANLIŞLARIN DOĞRUSUNU ANLATACAĞIZ

“Bazen bizi Cumhurbaşkanı ve AK Parti düşmanlığı ile itham ediyorlar” diyen Karamollaoğlu, kimseye bir düşmanlıklarının, nefretlerinin ve kinlerinin olmadığını vurguladı.

Karamollaoğlu devamında şunları kaydetti:

“Önümüzde 4,5 yıl gibi bir süre var. Biz bu sürede gayretli çalışma ile önümüzdeki seçimlerde iktidara gelmekle yükümlüyüz. Biz onlar gibi küfretmiyoruz, hakaret etmiyoruz biz sadece yanlışlarını söylüyoruz. Doğrusunu da mutlaka söyleyip bu ülkenin insanlarına anlatacağız. Anlamak istemeyenlere de anlatacağız.”
Kaynak: (Milsa) - Milli Gazete Editör:
Etiketler: Saadet, Partisi’nin, özgül, ağırlığı, bütün, partilerden, üstündür,
Yorumlar
Haber Yazılımı