Uncategorized

İNTİSAD şehit ve gazi aileleriyle bir araya geldi

İnternasyonel İş İnsanları Derneği (İNTİSAD) tarafından Şehit aileleri ve gaziler onuruna Mehmet Çakır sosyal tesisinde iftar programı düzenledi. Tural Şahbazlı/ Kahramanmaraş İGFA-  İNTİSAD tarafından geleneksel hale getirilen iftar yemeğine İNTİSAD..

İNTİSAD şehit ve gazi aileleriyle bir araya geldi

İnternasyonel İş İnsanları Derneği (İNTİSAD) tarafından Şehit aileleri ve gaziler onuruna Mehmet Çakır sosyal tesisinde iftar programı düzenledi.

Tural Şahbazlı/ Kahramanmaraş İGFA-  İNTİSAD tarafından geleneksel hale getirilen iftar yemeğine İNTİSAD Genel Başkanı Av. Selahattin PAR, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, şehit ve gazi aileleri katıldı. 

Programda konuşma yapan Genel Başkan Pur: “Şehitlerimizin değerli emanetleri ve değerli gazilerimize iftar programımıza katıldıkları, soframıza şeref verdikleri için teşekkür ediyorum. Bu güne kadar olduğu gibi bugünden sonra da her zaman şehit ve gazi ailelerimizin yanında olacağız inşallah. Ayrıca bizleri bugün yalnız bırakmayan değerli Belediye Başkanımız ve Kaymakamımıza da teşekkür ediyorum.”

Programda zaman zaman duygu dolu anlar yaşandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL