Spor

Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışması’nın sağlık sponsoru değişmedi

Asya ile Avrupa’yı birleştiren İstanbul’un incisi Boğaz’da gerçekleştirilecek 34. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışının sağlık sponsoru, 6. kez Türkiye İş Bankası grup şirketleri arasında yer alan Bayındır Sağlık Grubu oldu…

Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışması’nın sağlık sponsoru değişmedi

Asya ile Avrupa’yı birleştiren İstanbul’un incisi Boğaz’da gerçekleştirilecek 34. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışının sağlık sponsoru, 6. kez Türkiye İş Bankası grup şirketleri arasında yer alan Bayındır Sağlık Grubu oldu.

İSTANBUL (İGFA) – Türkiye İş Bankası grup şirketleri arasında yer alan Bayındır Sağlık Grubu, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından düzenlenen ve tüm dünyadan yüzücülerin heyecanla beklediği Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışının altıncı kez sağlık sponsoru oldu.

Asya’dan Avrupa’ya yapılan tek yüzme yarışı olan Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı, 21 Ağustos 2022’de, yaklaşık 2500 sporcunun katılımı ile gerçekleşecek.

Güvenilir ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı ilke edinen Bayındır Sağlık Grubu, iki tam donanımlı sağlık çadırı, alanında uzman sağlık ekibi ve ambulansları ile tüm sağlık sorunlarına anında yanıt vererek, yarış boyunca sporculara ve misafirlere kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunacak. Bayındır Sağlık Grubu ayrıca sporcuların seçme yarışlarında da yanlarında olacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL