Uncategorized

Bursa Büyükşehir iftar sofrasını bu kez Demirtaş’ta kurdu

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Demirtaş Mahallesi’nde düzenlenen iftar programında yaklaşık 1000 kişiyle aynı sofrayı paylaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, birlik ve beraberlik mesajları verdi. BURSA (İGFA) – Bursa Büyükşehir..

Bursa Büyükşehir iftar sofrasını bu kez Demirtaş’ta kurdu

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Demirtaş Mahallesi’nde düzenlenen iftar programında yaklaşık 1000 kişiyle aynı sofrayı paylaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

BURSA (İGFA) – Bursa Büyükşehir Belediyesi, geleneksel iftar programını bu kez Osmangazi İlçesi Demirtaş Mahallesi’nde düzenledi.

Yaklaşık bin kişinin katıldığı Demirtaş Meydanı’ndaki programda, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan vatandaşlarla aynı iftar sofrasında buluştu. İftar öncesi Meddah ve Karagöz gölge oyunu gösterisi, çocuklara keyifli anlar yaşattı. Kur’an-ı Kerim tilavetinin okunduğu programda, akşam ezanıyla birlikte vatandaşlar hep birlikte oruçlarını açtı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, pandeminin ve Rusya-Ukrayna savaşının ekonomik etkilerine rağmen Türkiye’nin güçlü bir duruş sergilediğini söyledi. Bu süreçte birlik ve beraberliğe zarar verecek davranışlardan kaçınılmasını isteyen Başkan Aktaş, iftar programı sonrasında vatandaşlarla sohbet etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL