Yaşam

Bursa İnegöl’de tüm etkinlikler iptal edildi

Bursa’nın İnegöl ilçesinde Şubat ayı süresince yapılması planlanan tüm kültür sanat etkinliklerinin iptal edildiğini duyurdu. BURSA (İGFA) – Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem sonrası İnegöl Belediyesi Şubat ayında yapılması planlanan tüm..

Bursa İnegöl’de tüm etkinlikler iptal edildi

Bursa’nın İnegöl ilçesinde Şubat ayı süresince yapılması planlanan tüm kültür sanat etkinliklerinin iptal edildiğini duyurdu.

BURSA (İGFA) – Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem sonrası İnegöl Belediyesi Şubat ayında yapılması planlanan tüm etkinliklerin iptal edildiğini açıkladı.

Belediyeden yapılan açıklamada, “07 şubat Salı akşamı gerçekleştirilecek olan Tarihi İnegöl Mehteri ve Erkekler Tasarruf Korosu Üç Aylar Özel Konseri, 08 şubat Çarşamba akşamı yapılacak olan Deliler Evi yetişkin tiyatro gösterisi, 10 Şubat Cuma akşamı yapılacak olan Hakan Çankaya Stand Up gösterisi, 22 Şubat Çarşamba akşamı yapılacak En Büyük Haber yetişkin tiyatro gösterisi, 24 Şubat Cuma akşamı yapılması planlanan THM Gençlik Korosu ve Uğur Önür ile Umut Sülünoğlu konseri ve Cumartesi günleri yapılan çocuk tiyatro gösterileri iptal edilmiştir” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL