Güncel Siyaset

Deva Partisi Emekte Seçim Ofisi açtı

Bursa’da İlk Kez! DEVA Osmangazi’den Emek’te Mahalle Temsilciliği Tadında Seçim Ofisi! DEVA Partisi bir ilki Bursa’da başlatarak Türkiye’deki ilk mahalle temsilciliği tadında seçim ofisini Osmangazi’nin kozmopolitik semti Emek’te açtı. Açılışı..

Deva Partisi Emekte Seçim Ofisi açtı

Bursa’da İlk Kez! DEVA Osmangazi’den Emek’te Mahalle Temsilciliği Tadında Seçim Ofisi!
DEVA Partisi bir ilki Bursa’da başlatarak Türkiye’deki ilk mahalle temsilciliği tadında seçim ofisini Osmangazi’nin kozmopolitik semti Emek’te açtı.

Açılışı “Teşkilat İşleri Başkanımız Sadullah Ergin beyin katılımıyla Emek Mahalle Temsilciliği açılışımız da sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.” cümleleri ile duyuran DEVA Partisi Osmangazi İlçe Başkanlığı yetkilileri vatandaşların partililerine olan ilgilerini bir çığa benzetti. Emek Zekai Gümüşdiş mahallesi Şehit Namık sokak No:30/B Osmangazi kısaca belirtmek gerekirse Emek Polis Karakolu karşısında açılan irtibat bürosu için İlçe Başkanı Yasin Gök; “Kısa bir zaman önce kurulan bir parti için Osmangazi’de yaptıklarımız bir milattır. Partimizin tek amacı vatandaşlarımızın her alanda ve anlamda yüzlerinin gülmesini sağlamaktır. Osmangazi Belediyesi ile ilçemize Büyükşehir’den istihaklı ödeneğe bakınca yaşadığımız kentin ne kadar da fakir olduğunu çok daha net anlayabiliyoruz. Kaynaklar Osmangazilinin gereksimlerine göre değil birkaç karar verici mevkiinin yönlendirmeleriyle bize göre boşu boşuna sözüm ona yatırımlara harcanıyor.

Bakanımız sayın Sadullah Ergin bey burada da izah etti. TL’ye endeksli döviz mevduatında boşu boşuna ödenen rakamla bu devlette ihtiyacı olan ve hiçbir geliri olmayan, faizle ödediğimiz rakamlarla, 1 milyon konutu vatandaşlara hiçbir bedel karşılığı olmadan dağıtabilirdik. Bu 1 milyon konuttan 10 binini de Osmangazililere verilebilirdi. Genel Başkanımız sayın Ali Babacan işte bu nedenle çırpınıyor. Türkiye’nin geliri sağda solda heba olmasın, kaynaklar bebelere gitsin diye. Yakın seçimde iktidar yolculuğumuzun ne kadar emin adımlarla gittiğini sizlerde göreceksiniz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL