Uncategorized

Gezen sinema ile Pazaryeri ilçesinde çocuklar keyifli anlar yaşadı

Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğünce oluşturulan “Sinema İzlemeyen Çocuk Kalmasın” Projesi kapsamında öğrenciler sinema keyfini yaşadı. Pazaryeri Gündem/BİLECİK İGFA)- Bilecik İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü,..

Gezen sinema ile Pazaryeri ilçesinde çocuklar keyifli anlar yaşadı

Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğünce oluşturulan “Sinema İzlemeyen Çocuk Kalmasın” Projesi kapsamında öğrenciler sinema keyfini yaşadı.

Pazaryeri Gündem/BİLECİK İGFA)- Bilecik İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Pazaryeri Kaymakamlığı, Pazaryeri Belediyesi, ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce Pazaryeri İlçesinde öğrenciler ile buluşan sinema tırı Şehit Zafer Koyuncu İmam Hatip Ortaokulunda ilk gösterimini yaptı ve 3 gün ilçede öğrencilere hizmet verecek.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğünce oluşturulan projede sinema salonlarına ulaşımı kolay olmayan ve sinemaya gitme imkânı bulamamış çocukları sinema ile tanıştırmak ve kültürel ve sanatsal etkinlikleri çocukların gündelik yaşamlarına yakınlaştırma bilmek amaçlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL