Uncategorized

Gül Gökçe Korkmaz ‘Cover Kraliçesi’ olmak istiyor

Pop ve arabesk eserleri cover yapan Gül Gökçe Korkmaz “Pop-Besk” adlı yeni konseptini yakında kendi sosyal medya hesapları aracılığıyla müzik severlerle buluşturmaya hazırlanıyor. İSTANBUL (İGFA) – Yaptığı farklı çalışmalarla müzik..

Gül Gökçe Korkmaz ‘Cover Kraliçesi’ olmak istiyor

Pop ve arabesk eserleri cover yapan Gül Gökçe Korkmaz “Pop-Besk” adlı yeni konseptini yakında kendi sosyal medya hesapları aracılığıyla müzik severlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

İSTANBUL (İGFA) – Yaptığı farklı çalışmalarla müzik dünyasından adından söz ettiren Gül Gökçe Korkmaz, üretime ve sahne çalışmalarına hız verdi.

Sahnelere ara verdiği Ramazan ayında vaktinin büyük çoğunluğunu stüdyoda kayıt yaparak geçiren Gül Gökçe Korkmaz poptan, arabeske, türkülerden rock müziğe kadar bir çok cover yaparak repertuarına renk kattı.

“Nazar” isimli çalışmasının gördüğü ilgiden sonra boş durmayan güzel şarkıcı daha önce başlattığı akustik cover çalışmalarında 50’ye yakın yeni şarkıyı repertuarına ekleyen Gül Gökçe Korkmaz hedefinin “Cover kraliçesi” olmak olduğunu söyledi.

“Müzik yolculuğumda artık ‘yükselme’ dönemine girdiğimi hissediyorum” diyen Korkmaz, “Yeni şarkılar da geliyor elbette ama şarkıcıyı şarkıcı yapan eski şarkılar oluyor. Geniş bir yelpazeye sahne olup kendimi sahnede sadece görselimle değil performansımla da ispatlamaktan başka bir amacım yok” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL