Haber Detayı
17 Temmuz 2018 - Salı 18:39
 
İbrahim Karagül için çarpıcı iddia Görevden alındı
İbrahim Karagül için çarpıcı iddia: Görevden alındı Kulislerde Yeni Şafak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül'ün Albayrak Holding'teki görevlerine son verildiği konuşuluyor.
GÜNDEM Haberi
İbrahim Karagül için çarpıcı iddia Görevden alındı

Yeni Şafak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül'ün Albayrak Holding'teki görevlerinden alındığına yönelik çarpıcı iddialar var. 2012 yılının Temmuz ayından bu yana Yeni Şafak'ın Genel Yayın Yönetmeni olan Karagül'ün TV Net, Gerçek Hayat ve Derin Ekonomi dergilerinde sürdürdüğü görevlerinden alındığı konuşuluyor.

Odatv tarafından yapılan ve medya kulislerine dayandırılan bilgilere göre Albayrak Holding tasarrufuyla alınan bu karara ilişkin medyada henüz bir gerekçe yer almıyor. Karagül'ün Odatv tarafından yöneltilen görevden alındığına yönelik  soruya "İçerden size bilgi aktarıyorlar, hiç bir yorum yapmayacağım, haber kaynağınız neyse onlar yanıtlasınlar" şeklinde cevap verdiği kamuoyunun gündeminde.

Kararın ardından TV Net Dış Haberler Müdürü Hilal Güven Özbey ile Haber Müdür Yardımcısı Fatih Sadırlı'nın da görevlerinin sonlandırıldığı, gelen bilgiler arasında yer alıyor. Kulislere göre bu tarz görevden alma tasarruflarının Yeni Şafak'ın ardından AKP'ye yakın olan diğer gazetelere de sıçrayacağı konuşuluyor. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İbrahim, Karagül, için, çarpıcı, iddia, Görevden, alındı,
Yorumlar
Haber Yazılımı