Güncel

Kayseri Kocasinan’da kar teyakuzu

Kayseri’nin Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, önlemleri aldıklarını belirterek; “Yeter ki bereket yağsın, kar temizlemeye hazırız” dedi. Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA) Meteorolojik bilgileri göz önünde bulundurarak, önceden bir dizi önlem..

Kayseri Kocasinan’da kar teyakuzu

Kayseri’nin Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, önlemleri aldıklarını belirterek; “Yeter ki bereket yağsın, kar temizlemeye hazırız” dedi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Meteorolojik bilgileri göz önünde bulundurarak, önceden bir dizi önlem aldıklarını belirten Kayseri’nin Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar; “Meteoroloji tarafından yapılan uyarıyla birlikte ilçe genelinde soğuk ve yağışlı havaya karşı belediye olarak tüm önlemlerimizi aldık. Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri ile diğer birimlerimiz, olası soğuk ve yağışlı havaya karşı tüm önlemlerini aldı. Bu önlemler içerisinde greyder, yol tuzlama araçları, kamyonlar, kaldırım temizleme araçları var. Herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için ekipler, 3 vardiya halinde 24 saat görev başında olacaklar. Hava tahminlerini takip ediyoruz. Yeni yağışlar için hazırlıklıyız. Özellikle gece saatlerinde sabaha karşı oluşabilecek donmalara karşı tuzlama çalışmalarımız durmaksızın devam edecek. Bu arada vatandaşlarımızın da daha dikkatli olması gerektiğini hatırlatmak isterim. Ne kadar önlem alırsak bizim için o kadar daha güvenli ve sağlıklı olur” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, sözlerini “Bütün hizmetlerimizde olduğu gibi kar temizleme çalışmalarımızda da önceliğimiz vatandaşımızın güvenliği ve memnuniyetidir” diyerek noktaladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL