Yaşam

Kütahyalı itfaiye erleri Şevval’i enkazdan kurtardı

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremler sonrası Hatay’daki arama-kurtarma faaliyetlerine katılan Kütahya Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerimiz, 16 yaşındaki Şevval Deniz’i yıkılan binanın enkazından sağ olarak kurtardı. HATAY (İGFA) –Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde..

Kütahyalı itfaiye erleri Şevval’i enkazdan kurtardı

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremler sonrası Hatay’daki arama-kurtarma faaliyetlerine katılan Kütahya Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerimiz, 16 yaşındaki Şevval Deniz’i yıkılan binanın enkazından sağ olarak kurtardı.

HATAY (İGFA) –Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen ve birçok ilimizde yıkıma neden olan depremlerin ardından vakit kaybetmeden deprem bölgesine hareket eden Kütahya Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, Hatay’da yürütülen arama-kurtarma faaliyetlerinde mucize bir kurtuluşa ortak oldu.

Şiddetli depremler sonrası büyük bir yıkımın yaşandığı Hatay’da, yıkılan bir binanın enkazında çalışan Kütahya Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, gelen ses üzerine yoğunlaştığı bölgede saatler süren uğraş sonucu 16 yaşındaki Şevval’i sağ olarak kurtardı.

Enkazdan çıkarıldıktan sonra gözyaşlarına boğulan Şevval, kendisini kurtaran itfaiye erlerimizce sağlık ekiplerine teslim edilerek hastaneye götürüldü.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL