Uncategorized

Manisa Gediz elektrik’ten MASKİ’ye ziyaret

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş Manisa Bölge Müdürü Muammer Yılmaz’ı makamında ağırladı. MANİSA İGFA- Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay, Gediz..

Manisa Gediz elektrik’ten MASKİ’ye ziyaret

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş Manisa Bölge Müdürü Muammer Yılmaz’ı makamında ağırladı.

MANİSA İGFA- Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay, Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş Manisa Bölge Müdürü Muammer Yılmaz ile Satış Müdürü Fazıl Coşkun’u makamında ağırladı. Ziyarette, Genel Müdür Yardımcıları Gökhan Çevik, Erman Aydınyer ve Emre Özünlü ile İçme Suyu Dairesi Başkanlığından Şube Müdürü Recep Günay ile Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığından İrfan Doruk da hazır bulundu. Vatandaşa hizmet noktasında önemli bir kurum olan MASKİ Genel Müdürlüğünün zor bir görev ifa ettiğini belirten Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş Manisa Bölge Müdürü Muammer Yılmaz, Genel Müdür Aslay’a çalışmalarında başarılar diledi. Ziyarette, Manisa’nın enerji geleceğine ilişkin istişarelerde bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, her iki kurumunda bir şehrin vazgeçilmez unsurları olan hizmetleri ifa ettiğini belirterek, enerji alanında vatandaşların hayatlarını kolaylaştıracak çalışmalar içerisinde olması gerektiğine vurgu yaptı. Manisa’da bulunan tüm kurum ve kuruluşlarla daima iş birliği içerisinde olduklarını vurgulayan Aslay, el birliğiyle çalışmaya devam edeceklerini belirtti.
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL