Uncategorized

Marmaris Kaymakamı Aksoy’dan şehit yakınlarına vefa

Ülkemizde her yıl 14 – 20 Nisan Şehitler Haftası olarak anılırken bu yıl hafta Ramazan Ayına denk gelince, Marmaris Kaymakamlığı da, Şehit ve Gazi Aileleri onuruna bir iftar yemeği verdi…

Marmaris Kaymakamı Aksoy’dan şehit yakınlarına vefa

Ülkemizde her yıl 14 – 20 Nisan Şehitler Haftası olarak anılırken bu yıl hafta Ramazan Ayına
denk gelince, Marmaris Kaymakamlığı da, Şehit ve Gazi Aileleri onuruna bir iftar yemeği verdi.

Ajans CANKA- Pinetapark Deluxe Hotel’de; yaklaşık 200 konuğun katıldığı iftar yemeğinde; misafirleri eşi Yasemin Aksoy ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Evrim Koçlar Çağlayan’la birlikte ağırlayan Kaymakam Ertuğ Şevket Aksoy AjansCANKA’ya yaptığı açıklamada; “Mübarek ramazan ayında bu kutsal, aziz toprakları bize vatan yapmak için canlarını feda eden şehitlerimizin yakınları ve gazilerimizle bir araya geldik.

Bu akşam şehit yakınlarımızı ve gazilerimizi misafir etmekten; hem büyük onur ve gurur duyduk, hem de büyük bir duygu seli yaşadık açıkçası. Ben Ramazan ayının bütün Marmaris’e ve milletimize iyilikler getirmesini temenni ediyorum. Ramazan ayında edindiğimiz ve yüklendiğimiz iyi hissiyatın, bütün sene sürmesini temenni ediyorum. İnşallah bundan sonrada şehit yakınlarımızla, gazilerimizle her fırsatta gönül birliği içerisinde birlikte olacağız.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL