Uncategorized

NÖHÜ’de Başkan Özdemir Öğrencilerle iftar yaptı

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde öğrencilerle birlikte düzenlenen iftar programına katıldı. NÖHÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu’nun da katıldığı iftar programına, öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Murat..

NÖHÜ’de Başkan Özdemir Öğrencilerle iftar yaptı

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde öğrencilerle birlikte düzenlenen iftar programına katıldı. NÖHÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu’nun da katıldığı iftar programına, öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Murat Karakaya / NİĞDE İGFA- İftar programında konuşma yapan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir şunları söyledi: “Öğrencilerimizle bir arada olmak bize müthiş bir enerji ve mutluluk veriyor, Rektör hocamızla birlikte sürekli ne yapabilirizi konuşuyor ve sizler için güzel şeyler üretebilmek adına sürekli dirsek teması kuruyoruz.

Bugün ki bu yoğun katılımınız dolasıyla Pazar günü bu programı tekrarlamak istiyoruz, Allahtan bir mani olmaz ise Tarım bakanımızın katılımıyla Pazar günü yine aynı coşku ve enerji ile bir arada olacağız. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum, Sayın Hocamız Prof Dr Hasan Uslu yada katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL