Genel

TAN OKULLARI ANADOLU VE FEN LİSESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

Tan Fen ve Anadolu Lisesi Öğrencileri, 24 Haziran Cuma tarihinde düzenlenen törende mezuniyet coşkusunu aileleri ve öğretmenleri ile paylaştılar. Tören, Atatürk ve şehitlerimiz adına yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşı..

TAN OKULLARI ANADOLU VE FEN LİSESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

Tan Fen ve Anadolu Lisesi Öğrencileri, 24 Haziran Cuma tarihinde düzenlenen törende mezuniyet coşkusunu aileleri ve öğretmenleri ile paylaştılar. Tören, Atatürk ve şehitlerimiz adına yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.
Tan Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Erten Kayan, öğrencilere yönelik yaptığı konuşmasında; araştırmacı, demokratik, değerlerine sahip çıkan, açık fikirli, vatanını ve milletini seven bireyler olarak her yerde sevgi ve saygıyla TAN öğrencisi olduklarını hissettireceklerini iletti.
Tan Fen Lisesi Okul Birincisi belgesini ve plaketini Tan Okulları Genel Müdürü İbrahim Zafer Kayan’dan; Tan Anadolu Lise Birincisi belgesini ve plaketini Tan Okulları Onursal Başkanı Mehmet Fehmi Özuslu’dan aldı.
Tan Fen Lisesi Onur Öğrencisi Begimay Kaya belgesini ve plaketini Tan Okulları Lise Müdürü Ceylan Çevik’ten; Tan Anadolu Lisesi Onur Öğrencisi belgesini ve Plaketini Tan Okulları Lise Müdür Yardımcısı Deniz Şimşirli’den aldı.
12. Sınıf öğrencileri mezuniyet belgelerini, Tan Okulları İlköğretim Müdürü Vildan Meriç, Tan Okulları İlköğretim Müdür Yardımcısı Emine Doğu, Tan Okulları Ortaokul Müdür Yardımcısı Yasin Koçak, Tan Okulları Lise Müdür Yardımcısı Furkan Sayın ve öğretmenlerinden aldı.
Bursa 1’si olan okul orkestrası törende sahne alarak mezuniyet coşkusuna eşlik etti. Tören sonunda öğrenciler büyük bir coşkuyla keplerini havaya attı.
Tan Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Erten Kayan; “Tüm mezunlarımızın yolları ve bahtları açık olsun. Gelecek yaşamlarında tüm güzelliklerin öğrencilerimizle olmasını dileriz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL