Güncel Siyaset

TDP’DEN İSTiFA EDİP CHP’YE KATILDILAR

TDP’DEN İSTiFA EDİP CHP’YE KATILDILAR… CHP’Lİ TURGUT ÖZKAN : “EVİNİZE HOŞGELDİNİZ” Türkiye Değişim Partisi’nin kuruluşunda yönetim kadrosunda görev alıp bir süre sonra istifa eden aralarında Gazeteci Özge Demir’in de bulunduğu..

TDP’DEN İSTiFA EDİP CHP’YE KATILDILAR

TDP’DEN İSTiFA EDİP CHP’YE KATILDILAR… CHP’Lİ TURGUT ÖZKAN : “EVİNİZE HOŞGELDİNİZ”

Türkiye Değişim Partisi’nin kuruluşunda yönetim kadrosunda görev alıp bir süre sonra istifa eden aralarında Gazeteci Özge Demir’in de bulunduğu bir grup daha önce CHP Bursa İl Başkanı Av. Turgut Özkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuştu. Aynı gurup bugün yine İl binasında İl başkanı Av. Turgut Özkan ile görüşüp 32 kişi ile birlikte partiye katıldıklarını açıkladılar.

Türkiye Değişim Partisi Bursa’nın geçmiş dönem İl Başkanı Metin Yıldırım, İznik İlçe Başkanı Latif Aslan, İl Kadın Kolları Başkanı Şahhanım Akyol, Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve TDP Eğitim Politikaları Başkanlığı Basın Danışmanı ve Basın Sözcüsü görevlerinde bulunmuş Özge Demir’inde aralarında bulunduğu gurubun ziyaret trafiği akıllarda “CHP’de mi birleşecekler?” sorusunu gündeme getirmişti. Akıllara gelen soru evet cevabı ile sonuçlandı .

GAZETECİ ÖZGE DEMİR SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN AÇIKLADI

Bugün sosyal medya hesaplarından tek kare bir fotoğraf ile açıklama yapan Gazeteci Yazar Özge Demir yaptığı açıklamada : “Daha önce İl Başkanlığını tebrik etmek için ziyaret ettiğimiz Av.Turgut Özkanı bugün partiye katılmak için ziyaret ettik.
Bizimle katılım gerçekleştiren 32 kişinin üyelik formlarını teslim ettik.Bursa’nın huzuru,Türkiye’nin refahı için aktif siyaset hayatımıza Chp’de devam ediyoruz.” Diyerek gurup olarak Cumhuriyet Halk Partisi’ne katıldıklarını duyurdu .

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL