Haber Detayı
12 Haziran 2019 - Çarşamba 10:50
 
Karamollaoğlu'nun isminin başına 'terör' yazdılar
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 24 Haziran seçimlerinin ardından başına gelen skandal bir olayı açıkladı.
- Haberi
Karamollaoğlu'nun isminin başına 'terör' yazdılar

 

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, geçtiğimiz süreçte Saadet Partisi'ne yönelik akıl almaz ithamlarda bulunmuştu. Saadet Partisi ve Genel Başkan Temel Karamollaoğlu'na yönelik çirkin ithamların yanı sıra büyük bir skandal yaşandığı ortaya çıktı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Halk Tv'de katıldığı televizyon programında 24 Haziran seçimlerinin ardından başına gelen skandal bir olayı açıkladı. Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, pasaport değiştirmek için gittiği nüfus müdürlüğünde kayıtlı olan sistemde isminin karşısına 'terör' ifadesinin yazıldığını öğrendiğini kaydetti.

 Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun sözleri şu şekilde:

Milletvekillerine verilen bir yeşil pasaport var şimdi onu emekli milletvekilleri için diplomatik pasaporta çevirdiler. Pasaportu değiştirmek için nüfus müdürlüklerine gittim. Nüfus müdürü sıkıldı falan, 'Ne oldu?' dedim. 'Efendim, size pasaport veremeyiz' dedi. 'Niye veremezsiniz?' dedim. 'Sizin isminizin karşısına 'terör' yazmışlar' dedi. Genel seçimlerden hemen sonra oluyor bu olay. Ne yazmışlar? Terör. 'Peki niye yazmışlar?' dedim. 'Onu biz soramıyoruz efendim' dedi. Benim gibi 1701 bin insanın isminin önüne terör ile irtibatlıdır diye yazmışlar. Allah'tan korkun ya, bu kadar düşmez bir insan! Bu olaydan hemen 10-15 gün içinde kaldırdılar sonra. Niye kaldırıldı, nasıl kaldırıldı, o ifade neden konuldu bilmiyorum. Devlet böyle yönetilmez. Ben bunu bir sene sonra söylüyorum ama bu bir skandal!
Bu yazıyı yazdıran İçişleri Bakanlığı. Bakanın talimatı falan var mı bilmem ben. Allah'tan korkun. Siz bir parti genel başkanının özellikle Saadet Partisi genel başkanının isminin karşısına bunu yazıyorsunuz. Türkiye böyle yönetilmez.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karamollaoğlu'nun, isminin, başına, 'terör', yazdılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı