Uncategorized

AK Partili Canbey, Balıkesir’de itfaiyecilerle sahur yaptı

AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, sahur programında itfaiyecilerle bir araya geldi. BALIKESİR (İGFA)-  Altıeylül İtfaiye Grup Amirliği’ni ziyaret eden AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, 7/24 görevi..

AK Partili Canbey, Balıkesir’de itfaiyecilerle sahur yaptı

AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, sahur programında itfaiyecilerle bir araya geldi.

BALIKESİR (İGFA)-  Altıeylül İtfaiye Grup Amirliği’ni ziyaret eden AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, 7/24 görevi başında nöbette olan itfaiyecilerle sahur yaptı.

Ziyarete ilişkin değerlendirmede bulunan Canbey; “Afet, yangın, kaza demeden nerede bir ihtiyaç varsa, orada hazır olan, halkımızın can ve mal güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin hizmet eden, zor durumda olana yardım elini uzatan itfaiyeci kardeşlerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık. Sıcacık sahur sofralarına misafir olduk. Sohbet edip dertleştik. Bizi misafir ettikleri için her birine ayrı ayrı teşekkür ediyor, bu zor görevlerinde başarılar diliyorum. Rabbim yar ve yardımcıları olsun.” ifadelerini kullandı.

Ziyarette Milletvekili Canbey’e AK Parti Balıkesir İl Yönetim Kurulu Üyesi Adem Demirel eşlik etti. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Halil Yılmaz ve personeller, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek Milletvekili Mustafa Canbey’e teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL