Kültür-Sanat

Kocaeli Zabıtası Mehmet amcanın derdine ilaç oldu

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde hastalığı dolayısıyla zor durumda kalan ve ilaçlarını alamayan Mehmet amcanın yardımına Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri koştu. KOCAELİ (İGFA) – Hastalığı dolayısıyla evden çıkamadığı için ilaç ve market..

Kocaeli Zabıtası Mehmet amcanın derdine ilaç oldu

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde hastalığı dolayısıyla zor durumda kalan ve ilaçlarını alamayan Mehmet amcanın yardımına Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri koştu.

KOCAELİ (İGFA) – Hastalığı dolayısıyla evden çıkamadığı için ilaç ve market ihtiyacını karşılayamayan yaşlı amcanın yardımına Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri yetişti.

İzmit ilçesi Zabıtan Mahallesi’nde ikamet eden ve tek yaşayan Mehmet Mert, hastalığı nedeniyle ilaç ve market alışverişini yapamadı. Bayram gününde zor durumda kalan Mehmet Mert, Büyükşehir Belediyesi 153 Çağrı Merkezine ulaşarak yardım istedi.

İLAÇLARI VE MARKET İHTİYACI KARŞILANDI

153 Çağrı merkezine düşen talebe Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı nöbetçi ekipleri cevap verdi. Mehmet Mert’in Zabıtan Mahallesindeki evine giden ekipler, ilaç ve market listesini aldı. Yaşlı amcanın önce sağlığı için ilaçları ardından market ihtiyaçları kısa sürede karşılanarak kendisine teslim edildi.

Hastalığı nedeniyle zor durumda olduğunu ifade eden Mehmet Mert, 153’ü aradıktan sonra kısa sürede dönüş yapılarak ihtiyaçlarının karşılandığını belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL