Uncategorized

Niğde’de 14 şüpheli hakkında işlem yapıldı 2’si cezaevine gönderildi

Niğde İl Jandarma Komutanlığı, Uyuşturucu ve Kaçakçılık Olayları ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda son bir haftada 14 şüpheli hakkında işlem yaptı. Murat Karakaya (NİĞDE İGFA)- Niğde İl Jandarma Komutanlığınca icra edilen..

Niğde’de 14 şüpheli hakkında işlem yapıldı 2’si cezaevine gönderildi

Niğde İl Jandarma Komutanlığı, Uyuşturucu ve Kaçakçılık Olayları ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda son bir haftada 14 şüpheli hakkında işlem yaptı.

Murat Karakaya (NİĞDE İGFA)- Niğde İl Jandarma Komutanlığınca icra edilen faaliyetler neticesinde; Şüpheli şahısların üst, araç ile ev ve eklentilerinde yapılan aramalarda (180) gr Bonzai, (287) gr Metamfetamin, (5) gr Kubar Esrar, (400) ml Uyuşturucu Madde Yapımında Kullanılan Hammadde, (3) adet Ecstasy Hap, (1) adet 9 mm Tabanca, (2) Adet Kurusıkı Tabanca, (14) adet 9 mm Fişek, (43) Adet Kurusıkı Fişek, (7) Adet Uyuşturucu Madde Kullanma Aparatı ve araçların değişik yerlerine gizlenmiş vaziyette (915) paket çeşitli markalarda kaçak sigara ele geçirildi.

Tespit edilen 14 şüpheli şahıs hakkında yasal işlem yapıldı, 6’sı adliyeye sevk edildi. Adliyeye sevk edilen 6 şüphelinin 4’ü serbest bırakılırken, 2’si tututlanarak Niğde Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL