Siyaset

13 Milyon sığınmacı ve kaçak gittikten sonra bu çanta daha ucuza dolacak

ZAFER OSMANGAZİ; “13 Milyon sığınmacı ve kaçak gittikten sonra bu çanta daha ucuza dolacak” Zafer Partisi Osmangazi İlçe Başkanlığı eş zamanlı olarak 4 koldan sahada! Osmangazi İlçe Başkanı Turgay Şimşek..

13 Milyon sığınmacı ve kaçak gittikten sonra bu çanta daha ucuza dolacak

ZAFER OSMANGAZİ; “13 Milyon sığınmacı ve kaçak gittikten sonra bu çanta daha ucuza dolacak”
Zafer Partisi Osmangazi İlçe Başkanlığı eş zamanlı olarak 4 koldan sahada!

Osmangazi İlçe Başkanı Turgay Şimşek bugün yapılan çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada,

“Osmangazi İlçe Başkanlığının organize ettiği, Bursa İl Başkanı Adem Şimşek, Genel İdare Kurulu Üyesi Bayram Kazancı, Yıldırım İlçe Başkanı Cihat Gazi, Orhaneli İlçe Başkanı Aziz Çol ve il Başkanlığı yönetimindekilerin katılımlarıyla, Zafer Gençlik teşkilatını desteğiyle Gaziakdemir, Kanalboyu, Soğanlı’da kalabalık bir ekiple eş zamanlı 4 koldan; Stant çalışması, Esnaf ziyareti,
Kahvehanelerde halkla buluşma, Pazar esnafı ziyareti gerçekleştirdik. Pazar alanında halka üzerinde “13 Milyon sığınmacı ve kaçak gittikten sonra bu çanta daha ucuza dolacak” yazılı pazar çantası dağıtımı etkinlikleri yaptık. Halkımız ÜMİT’le ZAFER’e koşmak için gün sayıyor, Türk Milleti, sırtında bir kambur olarak taşıdığı sığınmacı ve kaçaklar sorunu başta olmak üzere, ekonomi, tarım ve sanayi alanlarına sorunların çözümü için size güveniyoruz, eskiden başka kim var diye sorarken şimdi siz çıktınız, oyumuz Zafer Partisine diyor. Bizler Zafer Partisi olarak 2023 Cumhurbaşkanlığı seçiminde yeni Cumhur başkanını belirleyen, Türkiye’nin geleceğini Zafer yolunda aydınlatan parti olacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL