Güncel Siyaset

İYİ BURSA’da Erdinç Ceyhan Ayrıntısı! “Ayrıştırmaya Değil Birleştirmeye Geliyorum!”

İYİ BURSA’da Erdinç Ceyhan Ayrıntısı! “Ayrıştırmaya Değil Birleştirmeye Geliyorum!” İYİ Parti bursa İl Başkanlığı’nın 29 ocak pazar günü yapacağı “İl Başkanlığı” kongresinde Erdinç Ceyhan faktörü! Genel Başkan Meral Akşener’in aynı güne..

İYİ BURSA’da Erdinç Ceyhan Ayrıntısı! “Ayrıştırmaya Değil Birleştirmeye Geliyorum!”

İYİ BURSA’da Erdinç Ceyhan Ayrıntısı! “Ayrıştırmaya Değil Birleştirmeye Geliyorum!”
İYİ Parti bursa İl Başkanlığı’nın 29 ocak pazar günü yapacağı “İl Başkanlığı” kongresinde Erdinç Ceyhan faktörü! Genel Başkan Meral Akşener’in aynı güne Ankara Kongresi’nin alınması nedeniyle gelmeyeceği kongrede Dr. Mehmet Hasanoğlu, Yüksel Ceylan’dan sonra merkezin adayı olarak Erdinç Ceyhan’da “başkanlık yarışında bende varım” dedi. Gençlik yıllarında uzun bir süre “Özal’lı ANAP’ta” Gençlik Kolları’nın aktif üyeliğini yapan bir dönemde başkanlık görevinde bulunan İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı’nın kurucu üyeliğinde aktif rol alarak geçmiş dönemlerde “Yönetim Kurulu” üyesi olan halen “BURSAM Bursalılar Derneği Başkanlığı” görevinde bulunan Erdin Ceyhan dün akşam saatlerinde “İl Başkanlı Adaylığını” sosyal medyasından duyurdu.

 

İl Başkan Adayı Erdinç Ceyhan; “Yıllardan beri siyasette bir söz vardır, “Bursa’yı alan Türkiye’yi” alır diye. Bursamızda sizlerin de malumu merkezin derin ağırlığı olan bir ilimiz. Bizler bu kentin temel değeri olan merhum ilk sivil ve Cumhuriyetimizin kuruluş efsanesi olan Kurtuluş Savaşı’nın Galip Hocası Cumhurbaşkanımız Celal Bayar’dan başlayarak şehit Başvekil Ali Adnan Menderes, Süleyman Demirel, Turgut Özal, Mesut Yılmaz çizgine kadar merkezi kucaklamak, merkezin efsane lideri Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’in izinden yürümek için adayız! 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanı sayın Erdoğan “14 mayısta söz milletin diyenler Türkiye’ye yeni vizyon katarak prangalardan kurtarmıştır. O nedenle 2023 seçimlerini o tarihe yetiştireceğiz.” açıklamasında bulunmuştur. 20 yıldır ülkenin temel değerlerini tek adamın söyledikleri ile değiştiren zihniyetle hesaplaşmak için adayız! Evine ekmek götürmekte zorlanan vatandaşın sofrasına bir tasta biz İYİ’ler koysun diye adayız! Bursa’yı her yönüyle düşürüldüğü 3’cü ligten Şampiyonlar Ligine çıkartmak için adayız! Meydanlarda, bulduğu televizyonlarda “iktidardan hesap sormazsak nağmerdiz” deyip de sonrasında iktidara vagon olanlara hak ettikleri dersi vermek için adayız! 2023 seçimlerinde tarihi tekrar Bursa yazsın diye adayız!” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL