Güncel Siyaset

Altılı Masa Gemlik’te Start Verdi

  Altılı Masa Gemlik’te Start Verdi.! Millet İttifakı’nda yer alan siyasi partilerin Gemlik İlçe Başkanları bir araya geldi. Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız’ın ev sahipliği ile başlayan..

Altılı Masa Gemlik’te Start Verdi

 

Altılı Masa Gemlik’te Start Verdi.!

Millet İttifakı’nda yer alan siyasi partilerin Gemlik İlçe Başkanları bir araya geldi. Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız’ın ev sahipliği ile başlayan görüşmelere CHP İlçe Başkanı Şükrü Aksu, İyi Parti İlçe Başkanı Ertuğrul Yavuz, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Cihan Palabıyık ve Demokrat Parti İlçe Başkanı Gülşen Canlı katıldı. Deva Partisi Gemlik İlçe Başkanı Engin Doğan ise, il dışında olması sebebiyle toplantıda yer almadı. Konu ile alakalı olarak konuşan Yıldız şu sözlerle kamuoyunu bilgilendirdi.

“Tüm ülkenin, içerisinde bulunduğumuz seçim sürecine odaklandığının farkındayız. Önümüzdeki seçimin normal bir seçim olmadığı Türkiye tarihinin en önemli seçimlerinden birisi olduğu kanaatindeyiz. 2023’te Cumhurbaşkanı kim olacak? Sorusundan ziyade, 2023’ten sonra nasıl bir Türkiye olacak? sorusunun sorulduğu bir seçim olacağını düşünüyoruz. Bu sebeple 2023 seçimleri adeta bir referandum seçimi olacak gibi görünüyor.”

CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ.!
2018 yılında yapılan genel seçimlerin ardından, önce siyasette sonrasında milletimiz nezdinde yaşanan ve gözle görünür hale gelen bir kutuplaşma yaşamaktayız. Bunu, üzülerek dile getiriyoruz; çünkü bundan hepimiz zarar görüyoruz. Türk’ün, Kürt’ün, Laz’ın, Çerkez’iz, Gürcü’nün kardeş olduğu ve kardeşçe yaşadığı bu topraklar hepimizin ortak paydası. Aziz milletimizi bu ortak paydada toplayacağız. Cumhurbaşkanı adayımız ise; toplumsal huzuru ve kucaklaşmayı sağlayacak, ortaya çıkacak parlamento ile uyum içerisinde çalışacak bir aday olacak. Sonuç itibariyle, sadece Millet İttifakının değil 85 milyona hizmet veren bir Cumhurbaşkanı olacak.”
Şeklinde konuşan Yıldız, yaptıkları toplantıların seçim tarihine kadar her ay düzenli olarak bir parti başkanının ev sahipliğinde devam edeceğini belirterek sözlerini noktaladı..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL