Güncel Siyaset

Emirsultan ve Yeşil Türbe Dışında da Değerlerimiz Var

Gelecek Partisi Yıldırım İlçe başkanı Ercan Sönmez “Emirsultan ve Yeşil Türbe Dışında da Değerlerimiz Var, Bunları Türkiye’ye İktidar Anlatamıyor!” Gelecek Parti Yıldırım İlçe Başkanlığı saha çalışmasında 69 mahallede esnafla buluştu,..

Emirsultan ve Yeşil Türbe Dışında da Değerlerimiz Var

Gelecek Partisi Yıldırım İlçe başkanı Ercan Sönmez “Emirsultan ve Yeşil Türbe Dışında da Değerlerimiz Var, Bunları Türkiye’ye İktidar Anlatamıyor!”
Gelecek Parti Yıldırım İlçe Başkanlığı saha çalışmasında 69 mahallede esnafla buluştu, dilek ve temennileri dinledi. İlçe Başkanı Ercan Sönmez; “Turizm alanında Bursa atılım yapmak istiyorsa ilk önce bu işe Yıldırım’ın içindeki hazineyi dışarı çıkartmakla başlamalı.” dedi.

 

Başkan Ercan Sönmez sözlerinin devamında; “İl koordinasyonunda 17 ilçede yapılan çalışmalara Genel Başkanımız sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun liderliğinde destek veriyoruz. İlçe Başkanlığımız bünyesinde kurmuş olduğumuz komisyonlar vasıtası ile 69 mahalle ve 2 köyümüzde bugüne kadar isimleri unutulan hatırlanmayan 53 tarihi değerimizin bulunduğunu tespit ettik. 2023 yılı içinde de bu tesislerde açıklamalarda bulunarak kamuoyunun dikkatini çekmeyi planlıyoruz. Bursa dışından gelen vatandaşlar turizm rehberlerinin yönlendirmesi ile sadece Yeşil Türbe ve Emir Sultan’ı ziyaret ederek Bursa da Yıldırım’ı görüp gittiğini zannediyor. 700 bini geçen 81 İl ve Balkan-Kafkas coğrafyasından gelen hemşehrilerimizin kültür zenginliği ile Yıldırım turizmin lokomotifi olabilecek iken Yıldırım Belediyesi enerjisini ve Yıldırımlıların parasını boş işlere harcıyor! Biz Yıldırımlıların kaynaklarının çöpe gitmesini değil hizmet olarak geri dönmesini istiyoruz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL