Güncel Siyaset

GELECEK BURSA; “Gıda Enflasyonunu Yenemediğimiz Sürece Ayağa Kalkamayız!”

GELECEK BURSA; “Gıda Enflasyonunu Yenemediğimiz Sürece Ayağa Kalkamayız!” Gelecek Parti Bursa İl Başkanlığı’ndan Hikmet Şahin Kent Hali’ne “Şafak Operasyonu!” Gelecek Partililer sabah tan doğmadan hal binasına giderek 200 esnafla hasbihal..

GELECEK BURSA; “Gıda Enflasyonunu Yenemediğimiz Sürece Ayağa Kalkamayız!”

GELECEK BURSA; “Gıda Enflasyonunu Yenemediğimiz Sürece Ayağa Kalkamayız!”
Gelecek Parti Bursa İl Başkanlığı’ndan Hikmet Şahin Kent Hali’ne “Şafak Operasyonu!” Gelecek Partililer sabah tan doğmadan hal binasına giderek 200 esnafla hasbihal etti. Ziyarete İç işleri Politika İzleme Kurulu Başkanı İzzettin Küçük, İl Başkanı Alparslan Yıldız, Nilüfer İlçe Başkanı Can Kavçın, İl ve İlçe Yönetimi de katıldı.

İl Başkanı Yıldız; “Ziyaretimizde bizlere eşlik ederek her sorumuza içtenlikle cevap veren esnafla buluşmamızı sağlayan Sebze ve Meyve Komisyoncuları Dernek Başkanı sayın Aydın Akyol ve yönetimine nazik ev sahipliği için teşekkür ederiz. Hükümet’in enflasyonu dizginleme faaliyetlerinde her işi kağıt üzerinde gerçekleştirdiğini buradaki gözlemlerimizle daha da iyi anlamış olduk. Gıdadaki 500 kalem malzemenin 80’inde nisbi düşüş var iken Hükümet bunu 500’e yayarak algı oluşturuyorsa burada bir içten pazarlığın olduğunu söyleyebiliriz. Kendi kendine gıdada yetebilen bir ülke iken insanlarımızın ekonomik kaos nedeniyle evlerine dahi ekmek götüremediği ve düştüğümüz şu durum hazindir. Gelecek kadroları nöbeti devralmaya hazırdır.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL