Güncel Siyaset

GELECEK YILDIRIM; Samanlı’nın Tarumar Edilmesi Yıldırım’a Yapılacak Olan En Büyük İhanettir

GELECEK YILDIRIM; Samanlı’nın Tarumar Edilmesi Yıldırım’a Yapılacak Olan En Büyük İhanettir! Geçen yıl Yıldırım Belediyesi ile özel bir firmanın ortak olarak kat karşılığı olarak yapılan Yıldırım’ın en eski mahallesi Samanlı’ya..

GELECEK YILDIRIM; Samanlı’nın Tarumar Edilmesi Yıldırım’a Yapılacak Olan En Büyük İhanettir

GELECEK YILDIRIM; Samanlı’nın Tarumar Edilmesi Yıldırım’a Yapılacak Olan En Büyük İhanettir!
Geçen yıl Yıldırım Belediyesi ile özel bir firmanın ortak olarak kat karşılığı olarak yapılan Yıldırım’ın en eski mahallesi Samanlı’ya Gelecek Partisi çıkartma yaptı. Gelecek Parti İç İşleri Politika İzleme Kurulu Başkanı İzzettin Küçük, İl Başkanı Alparslan Yıldız, Yıldırım İlçe Başkanı Ercan Sönmez ile yöneticilerin katıldığı etkinlikte mahalle sorunları ana gündem maddesi idi.

İl Başkanı Alparslan Yıldız; “Mahallenin sorunları yerine belediye yönetimi bu kırsalda kupon arazi üretme derdine düşmüş! Vatandaşın haklarını kupon gibi görüp hizmet yerine kendi küpünüzü doldurma gayreti içine düşenleri tarih bugüne kadar affetmedi. Son kez uyarıyoruz. Elinizi vatandaşın cebinden çekin!” dedi.

İlçe Başkanı Ercan Sönmez; “69 mahalle ve 2 kırsal köyümüzü adım adım tarıyoruz. Ama bu mahallenin durumu çok daha vahim! Buraya temel atarken sadece 40-50 dönümle sınırlı diyerek halkı bilgilendirme yapmalarına rağmen gelinen noktada imalatın yüzde 60’ı bitmiş, dronla çekim yaptığınızda Demirtaş’a kadar bu hattın gittiğini görüyorsunuz. Bu hat Bursa’nın tarım deposu olması yanında küçük ve büyükbaş hayvancılığın tek otlak merkeziydi. Yeterli beslenemeyen hayvanlar kesime gönderiliyor. 3/5 ay sonra kesecek hayvanda kalmayacak! O zaman Bursalılara beton mu yedireceksiniz? ” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL