Güncel Siyaset

Hak ve Adalet Bursa: “Siyaset Artık Tek Renk Değil, Bizde Varız!”

Hak ve Adalet Bursa; “Siyaset Artık Tek Renk Değil, Bizde Varız!” Hak ve Adalet Partisi Bursa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen organizasyona Genel Başkan Yiğit Zeki Öztürk, Genel Başkan Yardımcısı İrfan..

Hak ve Adalet Bursa: “Siyaset Artık Tek Renk Değil, Bizde Varız!”

Hak ve Adalet Bursa; “Siyaset Artık Tek Renk Değil, Bizde Varız!”
Hak ve Adalet Partisi Bursa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen organizasyona Genel Başkan Yiğit Zeki Öztürk, Genel Başkan Yardımcısı İrfan Özen, Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Aynur Temel Özen katıldı. İl Başkanı Murat İnanır ve İl Yönetiminin yanı sıra Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Ertuğrul Çakmak ve Yönetimi ile İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevgi Aytış’ta hazır bulundu.

İl Başkanı Murat İnanır; “Osmanlı’nın ilk 3 başkentini barındıran Bursamızda 1070 yerleşim biriminde çözüm odaklı siyasetimizle sahalardayız. Vatandaşımız Cumhur ile Millet İttifakı arasında sıkışmış kendini çaresiz hissederken en büyük desteği yanlarında olarak bizim partimizden gördü. Bursa’yı kucaklamaya devam edeceğiz.” dedi.

Genel Başkan Yiğit Zeki Öztürk, teşkilatlanma çalışmalarını yakından görmek için geldiği Bursa’da; “İliniz Türkiye’nin 4’cü büyük kenti olması yanında ihracatta 2’ci yükü taşıyor. Büyük sanayi kuruluşlarınıza bir yenisi TOGG’da eklendi. 1500 yıllık geçmişi bulunan Bursa bir büyük vilayet yerine 20 yıldır soluksuz iktidarın yanlış şehirleşme politikaları nedeniyle gelişmiş bir köy hüvviyetinde. Batıdan doğuya kuzeyden güneye sadece tek bir ana arterden trafik yürüyor. Geçmişte Bursa’nın gelişimi için hazırlanan planlar koltuğa seçilerek oturanlar tarafından mesnetsiz bir biçimde baypast edilmiş. Ülkenin ve Bursa’nın tekrar eski ekonomik özgürlüğüne kavuşması için yapılması gereken vatandaşın vicdanını dinleyerek ortak projeler üretmekten geçiyor. Biz parti olarak iki kutup arasına sıkışmış olan vatandaşlarımızı bu hortumdan çekip çıkartacağız.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL