Siyaset

‘İYİ’LERİN GENÇLİK GÜNEŞİ YENİDEN PARLAYACAK

‘İYİ’LERİN GENÇLİK GÜNEŞİ YENİDEN PARLAYACAK İYİ Gençlik Karacabey; Genel Başkan Meral Akşener’in “Gençler, sözüm size bu ülkeye güneş tekrar sizinle doğacak “sözü üzerine İYİ Gençlik ile seçim hattında olduğu bu..

‘İYİ’LERİN GENÇLİK GÜNEŞİ YENİDEN PARLAYACAK

‘İYİ’LERİN GENÇLİK GÜNEŞİ YENİDEN PARLAYACAK
İYİ Gençlik Karacabey; Genel Başkan Meral Akşener’in “Gençler, sözüm size bu ülkeye güneş tekrar sizinle doğacak “sözü üzerine İYİ Gençlik ile seçim hattında olduğu bu dönemde çalışmalarını hız kesmeden devam ediyor.

İYİ ‘lerin evinde yapılan toplantıda mevcut Gençlik Kolları Başkanı Tugay Özgür ile eski İYİ Gençlik Kolları Başkanları Mehmet Kadir Kudu ve Salih Tek arasında güç birliği toplantısı gerçekleştirildi. Mevcut ve eski başkanlar ülkenin içinde bulunduğu zor şartlar, mevcut hükümet ve belediye tarafından yok sayılan gençlerin dertleri ile ilgili ortak çalışma ve fikir alışverişinde bulundu. Toplantıda alınan kararla iki eski başkanın mevcut başkan Tugay Özgür’e danışman olarak atandı.

Başkan Tugay Özgür, sahalara aktif çalışma için geri döndüklerini hem genel hem yerel seçimlerde başarıya ulaşacakları mesajı verdi. Tugay Özgür; “bu aksam iki eski gençlik kolları başkanımız ile verimli bir toplantı gerçekleştirdik ve safları sıklaştırma kararı aldık biz ilçe başkanımız dan yönetimimize kadın kollarından gençliğimize tam bir aile yapısı ile halkımızın gençlerimizin her daim yanında en büyük destekçisi olacağız.”

Mehmet Kadir Kudu; “Bizler gençlik adına hizmet için buradayız bizim kavramımızda eski yeni yoktur bizlerin ilişkisi çıkar ilişkisi olmadığı için Karacabey de ve ülkemizde gerçekten bir şeylerin değişeceğini göstermek için bir aradayız. Karacabey de gençlerin sokağa çıktığında ne yapacağız, yapacak bir şey yok kavramını kırıp fark yaratmak için buradayız. Bütün projelerimiz hazır gerçekten çok kültürel bir şekilde her dönem farklı etkinliklerle Karacabey’in geleceğine kültürel zenginliğine yön vermek için elimizden geleni yapacağız. Takdir sizlerin genel ve yerel seçimlerde bütün projelerimiz ile karşınıza geleceğiz el birliği ile Karacabey de farkımızı ortaya koymaya geliyoruz AZ KALDI İYİ’ler geliyor.” dedi.

Salih Tek; “Gençler olarak kendimizi birer Türk bayrağı olarak kabul ederek en ileriye gitmek ve her daim yükselmek maksadıyla gençlerin siyasetteki rolünün önemini bilerek görevler aldık ve almaya devam ediyoruz. Malum parti yandaşlarından farklı olarak şahsi menfaatler ve çıkarlar uğruna değil temiz siyaset ve iyi bir gelecek adına çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Başta İlçe Başkanımız sayın Fatih Karabatı olmak üzere, gençlik kolları başkanımız Tugay özgür ve yönetimimize olan inancım ve desteğim her daim tamdır. Allah yâr ve yardımcımız olsun diyorum. Türkiye İyi olacak, Karacabeyimiz İyi Olacak.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL