Güncel

Kayseri Talas’ta sosyal tesis halka açıldı

Kayseri Talas Belediyesi, geceyi dışarıda geçirmek zorunda kalan Talaslılar için ilçe genelindeki belediyeye ait sosyal tesislerinin kapılarını açtı. Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA) Vatandaşların ağırlandığı sosyal tesislerin yanı sıra birçok noktaya..

Kayseri Talas’ta sosyal tesis halka açıldı

Kayseri Talas Belediyesi, geceyi dışarıda geçirmek zorunda kalan Talaslılar için ilçe genelindeki belediyeye ait sosyal tesislerinin kapılarını açtı.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Vatandaşların ağırlandığı sosyal tesislerin yanı sıra birçok noktaya da çadır kuran Kayseri’nin Talas Belediyesi gece boyu çorba, çay ve kek ikram etti.

Bunların yanı sıra Talas’taki düğün salonu, restoran, kafeterya gibi işletmelerle ortak çalışma yürüten Talas Belediyesi, evlerine girmek istemeyen vatandaşların geceyi buralarda geçirmelerine imkan sağladı.

Sunulan imkanlardan duydukları memnuniyeti ifade eden vatandaşlar da, “Çok zor günlerden geçiyoruz. Öncelikle deprem bölgelerinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara şifalar diliyoruz. Enkaz altında kalan kardeşlerimizin de bir an önce sağ salim çıkartılmaları için dua ediyoruz. Biz de devam eden artçılardan dolayı evlerimize girmeye korkuyoruz. Belediyemizin kurmuş olduğu çadırlarda ve sosyal tesislerinde bizleri barındırmasından dolayı teşekkür ederiz” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL