Güncel Siyaset

KILIÇDAROĞLU GÖNÜLLÜLERİ SAHADAYDI

KILIÇDAROĞLU GÖNÜLLÜLERİ SAHADAYDI “Kılıçdaroğlu Gönüllüleri” Orhangazi’de “Yola çıktık bize katılın” sloganı ile meydanlara inerek esnaf ve vatandaşlara “Senin Hakkın” başlıklı broşür dağıttı. Tüm Türkiye’nin gözü yaklaşan genel seçimlere çevrilirken Cumhurbaşkanı..

KILIÇDAROĞLU GÖNÜLLÜLERİ SAHADAYDI

KILIÇDAROĞLU GÖNÜLLÜLERİ SAHADAYDI

“Kılıçdaroğlu Gönüllüleri” Orhangazi’de “Yola çıktık bize katılın” sloganı ile meydanlara inerek esnaf ve vatandaşlara “Senin Hakkın” başlıklı broşür dağıttı.

Tüm Türkiye’nin gözü yaklaşan genel seçimlere çevrilirken Cumhurbaşkanı adayı olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu görmek isteyen vatandaşlardan oluşan “Kılıçdaroğlu Gönüllüleri” 81 ilde çalışmalar yapıyor.

Bursa’da da ilk olarak bu çalışmalar Orhangazi Kılıçdaroğlu Gönüllüleri ile başladı. “Yola Çıktık Bize Katılın” sloganlı yeleklerini giyen gönüllüler ilçe merkezinde “Senin Hakkın” başlıklı broşürleri dağıttı.

CHP Bursa İl Sekreteri Baran Güneş ve il yöneticileri, CHP Bursa Milletvekili A.Adayı Ender Teke ve CHP Orhangazi İlçe Başkanı Vural Çetin’in de katıldığı çalışmada Kılıçdaroğlu gönüllüleri esnaf ziyaretleri ile saha çalışması yaptılar.

Vatandaşların desteği ise gönüllü grubun çalışmalarına moral oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL