Yaşam

Manisa Gördesli şehit piyade er unutulmadı

Manisa Büyükşehir Belediyesinin aziz şehitlerimizin hatırasını yaşatmak amacıyla başlattığı çalışma kapsamında, Gördesli Şehit Piyade Er Mehmet Adıgüzel, şehadetinin 31. yılında dualarla anıldı. MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gördesli kahraman..

Manisa Gördesli şehit piyade er unutulmadı

Manisa Büyükşehir Belediyesinin aziz şehitlerimizin hatırasını yaşatmak amacıyla başlattığı çalışma kapsamında, Gördesli Şehit Piyade Er Mehmet Adıgüzel, şehadetinin 31. yılında dualarla anıldı.

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gördesli kahraman şehidimiz Piyade Er Mehmet Adıgüzel için şehadetinin yıldönümü olması dolayısıyla anma programı düzenledi.

Gördes ilçesine bağlı Dutluca Mahallesi Muhtarlığı önünde düzenlenen anma etkinliğine Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkan Vekili Ali Eroğlu, Dutluca Jandarma Karakol Komutanı Astsubay Ümit Kaplan, Dutluca Mahallesi Muhtarı Osman Efe, şehit yakınları ve mahalleliler katıldı.

Programda ilk olarak aziz şehitlerimizin ruhlarına ithafen dualar okundu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mobil İkram Aracı ile vatandaşlara pilav hayrı da gerçekleştirilen programda, Gördesli şehidimiz Mehmet Adıgüzel ve tüm şehitlerimiz saygıyla anıldı. Programın son bölümünde Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Daire Başkan Vekili Ali Eroğlu tarafından şehidin ailesine Yasin-i Şerif ve Türk Bayrağı hediye edildi.

Evlatlarını vatan için feda eden aileye Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Eroğlu, Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL