Güncel Siyaset

Saadet Gemlik Kadın Kollarından “Milli Gazete” Standı.

  Saadet Partisi Gemlik Kadın Kolları Başkanlığı, Milli Gazete’nin 51. Yıldönümü münasebetiyle stant çalışması yaptı. Konu ile alakalı olarak bilgilendirmede bulunan Kadın Kolları Başkanı Aynur Uzun şu sözleri söyledi; “Hiç..

Saadet Gemlik Kadın Kollarından “Milli Gazete” Standı.

 

Saadet Partisi Gemlik Kadın Kolları Başkanlığı, Milli Gazete’nin 51. Yıldönümü münasebetiyle stant çalışması yaptı. Konu ile alakalı olarak bilgilendirmede bulunan Kadın Kolları Başkanı Aynur Uzun şu sözleri söyledi;

“Hiç kimseye iftira atmayan, karalamayan, hiç kimsenin emri altına girmeyen sadece milletimizi aydınlatan bir gazetenin varoluşu kadar güzel bir şey yoktur. Zor bir yolda yürümek mecburiyetinde olan insanların, yolda yürümeye başlamadan önce gönüllerinde ve zihinlerinde yürümeleri gerekmektedir. İşte, Milli Gazete’de yol gösterici olarak milletimiz ile birlikte yürümekte ve milletimizle birlikte büyümektedir. Yayın hayatına başladığı günden bu güne çizgisinden sapmadan, zulme ve batıla karşı durarak yayın hayatına devam eden Milli Gazete’nin 51. Yıldönümünü kutladığımız bu günlerde bizlere destek olan ve standımızı ziyaret eden tüm okurlarımıza ve halkımıza teşekkürü borç biliyor saygılarımızı sunuyoruz.” Diyerek sözlerini noktaladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL