Güncel Siyaset

Saadet Partisinden Bursa çıkarması

Saadet Partisi Genel Başkan yardımcılarının katılımıyla Bursa’nın 17 ilçesini kapsayan programla çalışmalara başladılar. Üç günlük yapılacak programın ilk gününde yoğun ziyaretler gerçekleştiren Genel Başkan Yardımcıları Bülent Kaya Bursadabugün Tv’de bugün..

Saadet Partisinden Bursa çıkarması

Saadet Partisi Genel Başkan yardımcılarının katılımıyla Bursa’nın 17 ilçesini kapsayan programla çalışmalara başladılar.

Üç günlük yapılacak programın ilk gününde yoğun ziyaretler gerçekleştiren Genel Başkan Yardımcıları Bülent Kaya Bursadabugün Tv’de bugün özel programında Aysın Komitgan’ın konuğu oldu. Daha sonra Yıldırım ilçesinde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Kaya, Diyarbakır Kültür ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti. Dernek ziyaretinin ardından AS Tv’de Sevda Kurul’un hazırlayıp sunduğu Satırbaşı Programı’na konuk oldu.

Osmangazi ilçesinde ise Kadın Kolları Genel Başkanı Nurgül Beytiye Ekinci Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Bahri Şarlı beyi ziyaret etti. Daha sonra Line TV Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Tan’ı ziyaret etti. Line Tv ziyaretinin ardından Tüm Sağlık Çalışanları Derneği (TÜMÇAD) Başkanı Metin Altundal’ı ziyaret etti. Ekinci daha sonra Nöbetçi Gazeteyi ziyaret ederek Enver Akasoy ile bir süre sohbet etti.

İnegöl ilçesindeki programa katılan Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Nurettin Çelik, İnegöl’ün yerel basınıyla kahvaltıda bir araya geldi. Nurettin Çelik daha sonra SS 39 nolu İnegöl Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi’ni ziyaret etti. Çelik burada Kooperatif başkan vekili Niyazi Cengiz beyden lojistik sektöründeki sorunlarla ilgili bilgi aldı.

Karacabey ilçesinde altılı masa ile bir araya gelen Saadet Partisi Genel İdare Kurulu üyesi Salih Berber daha sonra esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Kestel ilçesinde yoğun programa katılan Genel İdare Kurulu Üyesi Eyüp Yıldırım ilk olarak Kestel Ziraat Odası başkanı Eyüp Kılıç’ı ziyaret etti. Ardından Kestel Yöre gazetesini ziyaret etti. Yıldırım buradan Muhtarlar derneğini ziyaret etti. Kestel ilçesinin esnaflarını ziyaret eden Yıldırım daha sonra Kestel Şoförler Odası Başkanı Meysun Ayva’yı ziyaret ettiler. Eyüp Yıldırım daha sonra Kosab Bölge Müdürü Nureddin Uşak’ı ziyaret etti. Yıldırım akşam programı için Çataltepe mahallesini ziyaret etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL