Yaşam

TAN OKULLARI; “Yürek Bir İse Acıda Birdir!”

TAN OKULLARI; “Yürek Bir İse Acıda Birdir!” Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ilde yıkımlara yol açan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından Bursa’da yardım seferberliği başlatıldı. Büyükşehir ve ilçe..

TAN OKULLARI; “Yürek Bir İse Acıda Birdir!”

TAN OKULLARI; “Yürek Bir İse Acıda Birdir!”
Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ilde yıkımlara yol açan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından Bursa’da yardım seferberliği başlatıldı. Büyükşehir ve ilçe belediyeleri, STK’lar, hayırseverlerin yanı sıra özel kurumlarda deprem bölgesine yardım malzemesi gönderiyor. Onlardan biride Bursa’da köklü geçmişi olan TAN OKULLARI. Özel eğitim kurumları da velilerin desteği ile yardım malzemesi topluyor. Bursa’dan deprem bölgesine şuana kadar 209 tır malzeme gönderildi. 78 ekipte kurtarma çalışmalarına katılıyor.

Tan Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Erten Kayan; “Yüreğimizi dağlayıp parçalayan yaşadığımız bu acıda hep birlikteyiz. 85 milyon topyekün bu acının yaralarını azaltmak için varını yoğunu harcıyor. Bizde kurum olarak ilk andan itibaren topladığımız yardım malzemelerini deprem alanına gönderiyoruz. Allah yardımcımız olsun.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL