Güncel Siyaset

Vatandaş Kutuplaşmak Değil Siyasetle Kucaklaşmak İstiyor

Vatandaş Kutuplaşmak Değil Siyasetle Kucaklaşmak İstiyor! “İçişleri Politika İzleme Kurulu Başkanımız İzzettin Küçük ,İl Başkan Yardımcılarımız, Osmangazi ilçe Başkanımız Burhan Baburhan ve ilçe yöneticilerimizle Demirtaş Cumhuriyet mahalle sakinleri ile bir..

Vatandaş Kutuplaşmak Değil Siyasetle Kucaklaşmak İstiyor

Vatandaş Kutuplaşmak Değil Siyasetle Kucaklaşmak İstiyor!
“İçişleri Politika İzleme Kurulu Başkanımız İzzettin Küçük ,İl Başkan Yardımcılarımız, Osmangazi ilçe Başkanımız Burhan Baburhan ve ilçe yöneticilerimizle Demirtaş Cumhuriyet mahalle sakinleri ile bir araya gelerek Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun selamlarını ilettik. Vatandaşlarımız ile dertleştik.” sözler Gelecek Parti Bursa İl Başkanı Alparslan Yıldız’a ait. İl Yönetim Kurulu Üyesi şevket Bozkurt’un desteği ve Osmangazi ilçe Başkanı Burhan Baburhan’ın gayretleriyle 300 kişi ile buluşan Gelecek Heyeti; “Bu seçim çok önemli çünkü ya var olacağız yada yokluklara yeni bir kapı aralayacağız!” dedi.
İl Yönetim Kurulu Üyesi Şevket Bozkurt; “Değerli hemşehrilerimiz bugünkü organizasyonumuza zaman ayırarak geldiğiniz için hepinize müteşekkirim. 2023 seçim sathına girmiş bulunmaktayız. Buraya parti büyüklerimizle birlikte sizlerin sorunlarını dinlemek için geldik.” dedi.
İlçe Başkanı Burhan Baburhan; “Osmangazimizin ilçe olmayı en çok hak eden semtinde sorunlarınıza derman olabilmek adını sizleri dinlemeye geldik. Allah zor işimizi kolay kılsın.” dedi.
İçişleri Politika İzleme Kurulu Başkanı İzzettin Küçük; “Sizlerde basın aracılığı ile takip ediyorsunuzdur. 20 yıllık Hükümet daha seçim tarihinde bile karar kılamıyor! Çünkü oturdukları koltuklardan bir gün GELECEK o koltuklar gidecek onlar bunun farkında! Bugün sizlerin karşısına alnı ak vicdanı temiz çıkabilen kaç siyasinin bulunduğunu unutmadan 2023 seçimlerini kendi özünüzde değerlendirin.” dedi.

İl Başkanı Alparslan Yıldız; “Vatandaşa diyorlar ki; biz enflasyonun belini kırdık. Marketlere bakıyorsunuz eskiden peynir eti sollamıştı şimdi zeytinin tanesini 1 liradan alıyoruz! Vatandaş kendi menfaatlerini gözeten siyasi istemiyor, o siyasetçinin vatandaşın içine düştüğü ekonomik darboğazdan kurtarmasını bekliyor! 2023 seçimleri önünüze gelen en büyük fırsattır. Ya yokluklara pencere açacağız yada gerçek bir süper güç olacağız. Biz parti kadroları olarak her görevi yapmaya halkımızı tekrar ekonomik olarak ayağa kaldırmaya varız!” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL