Güncel Siyaset

Yıldız; Mayıs’ta İklim Değişecek.!

Yıldız; Mayıs’ta İklim Değişecek.! Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanlığından yapılan açıklamaya göre Saadet Partisi ‘Parti Sözcüsü Birol Aydın’ 27 Ocak’ta Gemlik’e gelecek. Partinin ‘İlçe Divan Toplantısı’na katılacak olan Aydın aynı..

Yıldız; Mayıs’ta İklim Değişecek.!

Yıldız; Mayıs’ta İklim Değişecek.!

Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanlığından yapılan açıklamaya göre Saadet Partisi ‘Parti Sözcüsü Birol Aydın’ 27 Ocak’ta Gemlik’e gelecek. Partinin ‘İlçe Divan Toplantısı’na katılacak olan Aydın aynı zamanda esnaf ziyaretleri gerçekleştirecek.
Konu ile ilgili olarak basını bilgilendiren İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız ise gazetemize verdiği demeçte şunları söyledi;

“Sadece seçim zamanında değil, geçim zamanında da halkımızın yanında olduğumuz için, halkımızın teveccühüne yakından şahit oluyoruz. Üye sayılarımızın artarak devam etmesi bu teveccühün en büyük ve en güzel göstergesi oluyor bizler için. Şu an itibariyle halkımızın en büyük derdi elbette ki geçim derdi. Bu geçim derdine son verecek bir sistemle halkımızın huzuruna çıkacağız. Mayıs’ta iklim değişecek ve buna yürekten inanıyoruz. Yaşanabilir Bir Türkiye’yi, Yeniden Büyük Türkiye’yi ve Yeni Bir Dünyayı hep birlikte kuracak sadece oy verenlere değil tüm Türkiye’ye hizmet veren bir düzen kuracağız. Bu vesileyle, bu Cuma akşamı Birol Aydın Beyefendinin katılımıyla saat 20:00’de Gemlik Paşa Otel’de icra edeceğimiz ilçe divan toplantımıza tüm üyelerimizi ve halkımızı bekliyoruz.” Diyerek sözlerini noktaladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL