Güncel Siyaset

Yıldız: Yaptıkları ne ilk ne de son.!

Yıldız: Yaptıkları ne ilk ne de son.! Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız, İsveç’te Kur’an-ı Kerim’in yakılmasına sert tepki gösterdi. ‘İslâm düşmanı eylemlerine bir yenisini daha ekleyen Avrupa’nın..

Yıldız: Yaptıkları ne ilk ne de son.!

Yıldız: Yaptıkları ne ilk ne de son.!

Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız, İsveç’te Kur’an-ı Kerim’in yakılmasına sert tepki gösterdi. ‘İslâm düşmanı eylemlerine bir yenisini daha ekleyen Avrupa’nın gayri ahlaki yüzünün bir kez daha görüldüğünü’ belirten Yıldız şunları söyledi.

“Provokasyon yapmayı adet haline getirenler, sözde fikir özgürlüğü üzerinden yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’in yakılmasına izin vererek içlerinde besledikleri İslam düşmanlığını bir kez daha gün yüzüne çıkardılar. Yıllardır İslam ülkelerini sömüren, insanlıktan nasibini almamış bu yüzsüzler kimi zaman fikir özgürlüğü, kimi zaman demokrasi diyerek Müslümanlar üzerinden her türlü kirli oyunlarını sahnelere taşıdılar. Milyonlarca Müslüman bu kirli oyunlar neticesinde hayatını kaybetti bir o kadarı yerinden yurdundan oldu. İnanıyoruz ki bu yaptıkları yanlarına kar kalmayacak.”

BUNLARA GÜVEN OLMAZ.!
“Nato üyeliği gündeme geldiğinde Türkiye’ye gülücük dağıtan bu ülkenin sözünde durmayacağını tahmin etmek zor değildi. Görünen köy kılavuz istemez. Bugüne kadar PKK/YPG terör örgütüne alenen destek veren, teröristleri iade etmek bir yana onlara kol kanat geren İsveç, kirli oyunlarına bir yenisini de bu şekilde ekledi. Sonuç itibariyle diyebiliriz ki; yaptıkları ne ilk ne de son. Gün gelecek kazdıkları kuyuda boğulacaklar. Teröre destek vermenin acısını, terörün kirli yüzünü yaşadıklarında anlayacaklar.“

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL